X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

ملودی قلب من

This Will Destroy You - Quiet

دارم دیوونه میشم ! دیگه هیچی برای امید داشتن وجود نداره تو اینجا... .تا ساعت 3 شب بیدار بودم... آخرشم این.


اشتراک گذاری
تاریخ ارسال: شنبه 23 خرداد‌ماه سال 1388 ساعت 06:54 ق.ظ | نویسنده: Mr.Hani
نظرات (7)
شنبه 23 خرداد‌ماه سال 1388 07:17 ق.ظ
امتیاز: 0 0
لینک نظر
حیف از رای که دادیم حیف از پای صندوقی که رفتیم

کودتای شبانه علیه انتخاب مردم: وزارت کشور جای موسوی را با احمدی‌نژاد عوض کرد
ساعتی پس از پلمب دو طبقه از ستاد اصلاح‌طلبان حامی موسوی با حکم قاضی مرتضوی، پلیس ضد شورش به مردم تجمع‌کننده در محل ستاد مرکزی میرحسین موسوی حمله کرد و به طور ناگهانی با باتوم و گاز اشک‌آور هواداران موسوی را پراکنده کرد.


طبق اخبار رسیده، ستاد مرکزی موسوی در حال حاضر پلمب شده و در خیابان اطراف آن (از میدان ولیعصر تا میدان فاطمی، از میدان فاطمی تا تقاطع خیابان کاج) مقررات منع عبور و مرور و چیزی شبیه حکومت نظامی برقرار است.

این حمله غیرمنتظره چند دقیقه پس از آن صورت گرفت که خبرگزاری فارس (وابسته به سپاه پاسداران) ادعا کرد احمدی‌نژاد 21 میلیون از 31 میلیون رای شمارش شده را کسب کرده است. خبرگزاری فارس با سابقه دهها دروغ در هفته‌های اخیر، این بار در حالی از رای بالای شصت درصدی احمدی‌نژاد خبر می‌داد که در هیچ دوره‌ای از انتخابات تا این ساعت، چنین حجمی از آرا قابل تجمیع و جمع‌بندی نبود؛ چه رسد به اعلام نتایج نهایی.

صاحبنظران سیاسی و وزارت کشوری نیز تصریح می‌کنند که تا ساعتی که خبرگزاری نیمه‌دولتی فارس از نهایی شدن نتایج آرا خبر می‌داد، شمارش صدها صندوق در تهران هنوز به پایان نرسیده بود و در بسیاری از شهرهای بزرگ نیز وضع به همین منوال بود.

بدین ترتیب خبرگزاری فارس، ناخواسته و نفهمیده، پروژه‌ای را لو داد که از روز قبل از انتخابات با قطع سیستم پیامک و ایجاد محدودیت برای ناظران انتخاباتی آغاز شد و از صبح روز 22 خرداد با تخلفات گسترده در هزاران شعب اخذ رای ادامه یافت و در نهایت در عصر همین روز با حمله عناصر ناشناس معلوم‌الحال و حضور عوامل حفاظت اطلاعات ناجا در محل ستاد اصلاح‌طلبان حامی موسوی (قیطریه) و همچنین اعلام برگزاری «مانور اقتدار» در تهران، به مرحله نهایی نزدیک شد.

جالب اینجا بود که عوامل حمله به ساختمان قیطریه با حمایت نیروی انتظامی از ساختمان خارج شدند و سپس از محل گریختند، اما در حالی که هنوز هویت آن افراد و وابستگی ارگانی آنها مشخص نشده، ماموران دادستانی حکم دادستان تهران (سعید مرتضوی) را برای توقیف دو طبقه از ساختمان ستاد اصلاح‌طلبان به محل آوردند و بلافاصله دو طبقه بالایی این ساختمان را پلمب کردند.
هم‌اکنون دوستان احمدی‌نژاد در ستاد انتخابات کشور در حالی نتیجه انتخابات را به نفع او برگردانده‌اند که سیستم پیامک از حدود 30 ساعت قبل به طور سراسری قطع شده، تقریبا تمام سایت‌های اصلاح‌طلبان فیلتر شده‌اند، خبرگزاری ایلنا در اوایل شب تهدید شد و در نهایت از کار افتاد، سیستم اینترنت ایران به شدت کند شده، شنیده‌‌ها حاکی از فشار دادستانی بر روزنامه «کلمه سبز» است که مدیرمسئول آن مهندس موسوی بوده و مجموعه شرایط، زمینه را برای شنیده شدن تنها یک صدا فراهم کرده که هیچ‌کس حق اعلام نظر مخالف با آن را نداشته باشد: وزارت کشور احمدی‌نژاد را رئیس‌جمهور می‌کند و کسی هم حق اعتراض ندارد.

در راستای پیگیری این هدف، ساعتی پیش در شرایطی که افکار عمومی هنوز در شوک اولین نتایج اعلام شده از سوی وزارت کشور دولت احمدی‌نژاد به سر می‌برد و ناباورانه آرای سه میلیونی رئیس دولت از مجموع پنج میلیون رای را به صداوسیما اعلام می‌کرد، رئیس ستاد انتخابات در سه مرحله بعدی نیز آرای احمدی‌نژاد را به هفت، ده، چهارده و پانزده میلیون رساند تا مشخص شود که رئیس‌جمهور منتخب کمیته سه نفره مستقر در وزارت کشور (دانشجو، محصولی، ثمره هاشمی) کیست.

این نتیجه در حالی در ساعات نیمه‌شب در حال اعلام از سوی رئیس ستاد انتخابات دولت احمدی‌نژاد است که همزمان گزارش‌ها حاکی از ایجاد فضایی شبیه کودتای 28 مرداد توسط عناصر لباس شخصی و موتورسواران حامی احمدی‌نژاد در خیابان‌های اصلی شهر تهران است.

ستادهای حامی میرحسین موسوی نیز همگی منتظر تصمیم او پس از جلسه امشبش با کروبی و رایزنی‌های در حال انجام با دیگر مسئولان کشور هستند و در حالی که هزاران نفر در اطراف ستادهای مختلف انتخاباتی اصلاح‌طلبان پرسه می‌زنند، هنوز هیچ تصمیم مشخصی از این ستادها بیرون نیامده است.

برخی از اصلاح‌طلبان نیز معتقدند که هنوز باید منتظر نتایج آرای شهرهای بزرگ ماند؛ اما به نظر نمی‌رسد از وزارت کشور دولت نهم نتیجه‌ای کمتر از 60 درصد برای احمدی‌نژاد بیرون بیاید.
در این میان ظاهرا مهندس موسوی معتقد است که یک تقلب تمام‌عیار در انتخابات دهم صورت گرفته است. او این موضوع را ساعتی پس از پایان اخذ رای در یک مصاحبه مطبوعاتی اعلام داشت؛ آنجا که تصریح کرد خود را رئیس‌جمهور منتخب مردم می‌داند و اعلام هر نتیجه‌ای غیر از این را به معنای تقلب برمی‌شمرد.

آقای موسوی در این مصاحبه گفت: «با اطلاعاتی که من از شهرستان‌ها و استان‌ها دارم، بنده برنده قطعی انتخابات با آرای زیادی هستم و مردم به من رای دادند. این پیروزی علی‌رغم این است که در سطح کشور با اخراج ناظران، حمله به ستادها و معطل ماندن مردم جهت دریافت عرفه ها روبه‌رو بودیم. از سوی دیگر خبر رسید مراکزی که برای رای گیری تایین شده بودند و به آنان دستور داده شده بود تا آرای مردم را اخذ کنند، علی‌رغم تمدید مهلت انتخابات تعطیل شدند و هم‌اکنون که ما با هم صحبت می‌کنیم (ساعت 23:30) عده زیادی از مردم پشت در حوزه های رای‌گیری هستند. به شما قول داده بودند که تا ساعت ١٢شب آرای مردم را اخذ کنند اما به طرز شگفت‌انگیزی این وقت به اتمام رسید. قبل از آن هم شبکه اس‌ام‌اس را قطع کردند که وسیله ارتباطی ما بود، در حالی که ما صدا و سیما و روزنامه‌ای هم نداریم. بنده تمام این موارد را تخلف می‌دانم و تخلفات را به پشتیبانی مردم پیگیری خواهم کرد. از این راه که آغاز کرده‌ایم، به عقب برنمی گردیم و بر ما واجب است راهی را که مردم خواسته‌اند ادامه بدهیم و حرکتی به عقب نخواهیم داشت.»

با این حساب اگر جمع‌بندی موسوی و یارانش این باشد، پذیرفتن رای ساختگی زیر ده میلیون برای موسوی و بامزه‌تر از آن رای زیر 200 هزار برای کروبی! با هیچ منطقی سازگار نیست.

مردم نیز در هفته‌های گذشته به قدر کافی برای حمایت از موسوی هزینه داده‌اند و علاوه بر وقت و انرژی و هزینه‌های دیگر مادی و معنوی که برای فراگیر کردن موج سبز صرف کرده‌اند، در روز انتخابات نیز با حضور پرشور و بی‌سابقه، نتیجه را کاملا مشخص کردند.

حال باید دید موضع نهایی مهندس موسوی چیست و او با حامیان خود و میلیون‌ها رای‌دهنده‌ای که منتظر تصمیم وی هستند، چه خواهد کرد؟

پاسخ:
(گل)(گل)
یکشنبه 24 خرداد‌ماه سال 1388 09:59 ق.ظ
خزان نوشت
امتیاز: 0 0
لینک نظر
حساب ۴ سال دیگست! به اندازه ی تمام عمرم اشک ریختم!
پاسخ:
میفهمم چی می گی.منم خیلی ناراحت بودم . خیلی روزهای بدی هست...این رسمش نبود.
شنبه 30 خرداد‌ماه سال 1388 05:05 ب.ظ
Pole
امتیاز: 0 0
لینک نظر
ممنون از کارای جالبی که آپلود میکتی ،من هنوز تمام صفحات رو ندیدم ولی چندتاشو دیدم تعجب کردم که از pink floyd چیزی ندیدم ، به نظرم خیلی به فضای وبت میخوره مخصوصا marooned ،یا مثلا era , enigma ، در هر صورت موفق باشی و یه نظر راجع به تم بلاگت که فضارو بی حس کرده و خیلی سطحی طراحی شده ،نه توش تفکر هست نه چیزی که با دقت بشه پیداش کرد ، اینو گفتم چون کاملا معلومه اهل مفهوم نگری هستی به خاطر انتخاب post rock ، موفق باشی
پاسخ:
مرسی دوست من.از pink floyd گذاشتم ولی باز هم خواهم گذاشت.قالب وبلاگ رو هم سعی می کنم یک بلایی سرش بیارم . سبک post rock واقعآ زیباست .میشه گفت من وقتی با post rock آشنا شدم تقریبآ هیچ نوع موزیک دیگه ای برام جالب نبود !
دوشنبه 1 تیر‌ماه سال 1388 02:48 ب.ظ
Pole
امتیاز: 0 0
لینک نظر
آهان ، هر طور راحتی (راجع به تم بلاگ ) یه چیزی قبل از اینکه نقد جدیدمو بنویسم ، اگه اینجا کامنت میدم برای اینکه که فکر میکنم ارزش داره و امیدوارم یه روز برسه که جای موزیک های مذخرف همه از این کارو بزارن و اون وقت اگه کسی غیر از این سبک ها رو بزاره واسه همه عجیب بیاد ، نقدم ، اینه که واقا موزیک های ایرانی که گذاشتی سطح کارتو کم کرده با این که تعدادشون کمه ولی... مثلا زمین صافه واقعا lyric و حس خوبی داره ولی متصفانه رپ هست ولی سابقه این موسیقی چه تو ایران چه تو همه جای دنیا نشون داده فکر یه رپر چیه ، اینکه مثل 50cent یه گردنبند بندازه گردنش و تموم عشقش shake it باشه و چهار تا دختر که بش بگن تو خوب می خونی ، میدونی اصلا مهم نیست که تو وقتی راجع به rock صحبت میکنی اکثرا بگن این دیگه چجورشه ، هنوزم تو همه جای دنیا وقتی گروه های راک کنسرت میزارن میبینیم که چه جمعیتی میرن و از ه قشرین و وقتی یه خواننده hip hop کتسرت میزاره چه کسایی ...
موفق باشی
پاسخ:
سلام سلام.می دونی من حرفت رو قبول دارم راجب آهنگ های ایرانی... می دونم سطح کار کلی رو پایین میاره.اما من چند تا دونه بازدید کننده ثابت دارم که تعدادشون به 10 تا شاید نرسه،و من تقریبآ آشنا هستم با روحیات و آهنگ هایی که دوست دارن... می دونی یک جورایی دوست دارم همشون رو راضی کنم .حرفت رو کاملآ قبول دارم.شما رفتی تو لیستی من،امیدوارم بتونم آهنگ ها و سبک هایی که دوست داری رو اینجا قرار بدم.
سه‌شنبه 2 تیر‌ماه سال 1388 01:21 ب.ظ
Pole
امتیاز: 0 0
لینک نظر
آهان ، موفق باشی
سه‌شنبه 2 تیر‌ماه سال 1388 01:50 ب.ظ
Pole
امتیاز: 0 0
لینک نظر
سلام ، از کامنت قبلیم چیزی نمیگذره ولی خیلی دوست دارم اینجا بیام ، واقعا فضا عالیه ، داشتم یه کار طراحی میکردم یه دفعه رفتم تو فکر اون متن قورباغه عاشق که نوشتی حیفم اومد که نگم ، متنش عالی بود ولی مثلا من وقتی داشتم میخوندمش یه موزیک heavy metal رو سیستم on بود ،زیاد حس خوبی نبود ، من متن کاملشو نخوندم ،مطمعنا وقتی داشتی اونو مینوشتی یه حسی داشتی احتمالا با یه موزیک romance ، اگه دقیقا همون موزیکو با اون پست آپ کنی و بگی که دوست داری هر کی اونو میخونه حتما اون موزیک رو رو سیستمیش اجرا کنه به نظرم عالی میشه ، هم حس تورو بیشتر درک میشه کرد ، هم تو ذهن موندگار تر میشه ، موفق باشی
پاسخ:
این فکر که اون لحظه به من با موزیکی که دارم گوش می دمُ و اون حس که اون لحظه به من دست می ده خیلی جالب هست...راستش تا الان هم می خواستم همین راه رو داشته باشم تو وبلاگ.ولی خب نگفتم ! من خواستم با عکسام و آهنگی که واسه دانلود قرار می دم حس خودم رو تو اون لحظه به بازدید کننده برسونم...اما خب تاکیید نکردم...این فکر خوبی هست که از این به بعد این کار رو می کنم.(گل)(گل)
یکشنبه 7 تیر‌ماه سال 1388 09:59 ق.ظ
Pole
امتیاز: 0 0
لینک نظر
من فکر میکنم از کامنت قبلی من ناراحت شدین که نمایش ندادین، اگه شما رو ناراحت کردم عذر میخوام.
پاسخ:
سلام سلام.من همه کامنت ها رو نمایش دادم...امیدوارم از کم کاری من ناراحت نشده باشین...این چند روزه خیلی اوضاع حوبی ندارم(گل)(گل)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد